קוצים

output

לפני כמה ימים הזמינו אותי לאירוע גאלה של מידברן 2017 – הוורסיה הישראלית של ברנינג מן שייערך השנה בסוף חודש מאי הקרוב. ברנינג מן עושה לי טוב. הוא זכור לי כאחד הטלטולים היותר עזים ומרגשים שעברתי. מה שמאפיין את האירוע הזה הם האקסטרים והקיצוניות, או בשפה הברנינג-מנית: הרדיקליות, שמכוונים אל הצד החיובי.

האולם הגדול בדרום תל אביב היה עמוס קוצים. בכל זאת, הרדיקליות היא שם המשחק. על פי העקרונות של ברנינג מן יש כאן הכללה רדיקלית – מה שאומר שמקבלים את כולם, בלי סיווגים וסינונים. יש כאן גם הסתמכות רדיקלית על עצמך, על המשאבים שלך ועל דרכי הביטוי שלך. וכל האנרגיה הזאת לא מתועלת לכיוון אגו שלך, למרות שזה גם חשוב, אלא לאגו של הקהילה. התוצאה: אמנות ויצירתיות שהולכים על הקצה. והקצה כידוע זה מקום טוב לבקר ולפעמים גם קצת להישאר. כל הפילוסטופיה כולה עם 10 העקרונות, כאן.

מספרים לי שעבדו על האירוע עשרות רבות של אנשים במשך שבועות ארוכים. בהתנדבות. “הכל התנדבות מה שאתה רואה”. מה עושה את התהליך הזה? מה הם מקבלים? אני שואל את ניר (המנכ”ל) הם לא מקבלים, הם נותנים! הוא משיב.

יש באולם הרבה רדיקלים חופשיים. מתנצל על המטאפורה אבל זה כמעט ומתבקש. בכימיה (בלשון כללי) מדובר על גופים זעירים, מולקולות במצב לא יציב, מאחר שיש להם מספר אי זוגי של אלקטרונים. לכן הם נוטים להשתתף בקלות בתגובות כימיות. יש מקרים טובים יותר ופחות, אלא שכאן, נראה, יש כימיה יש אינטרקציה.

ליקטתי כמה פתיתים. תראו בעצמיכם. משהו עובד כאן ובגדול.

(ענייני קרדיט, לצערי אני לא מכיר את השמות לבד מאיש הבועות, בועז ניר שלום שהוא קוסם של ממש).

output

output-1

output

output-4

output-6

 ————————-

—————————————————–

אהבת? עורר בך עניין? אנא השאירו תגובה כאן...